FICKUR 18k guld, Alex Hüning, Genève, 1900-talets första hälft. Totalvikt 83 gram.

327237. FICKUR 18k guld, Alex Hüning, Genève, 1900-talets första hälft. Totalvikt 83 gram.

Yttre boett stämplad 18k guld, vit urtavla i emalj. Liten sekundvisare, plastglas, urtavla märkt Alex Hüning Genève, gravyr på inre boett, inre och yttre boetter numrerad 50876. Diameter 50mm.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre bucklor.

Antal besök: 6 359