MATTA, rölakan, signerad ML, ca. 190x140 cm.

327234. MATTA, rölakan, signerad ML, ca. 190x140 cm.

Polykrom dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykrom dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 857