KOPPARKITTLAR, TVÅ ST. 1900-tal.

3272089. KOPPARKITTLAR, TVÅ ST. 1900-tal.

Bredd 28 och 40 cm.

Repor, märken, ärgade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 28 och 40 cm.

Repor, märken, ärgade.

Antal besök: 272