FIGURINER, fem stycken, glas, drakar, 2000-tal.

3272001. FIGURINER, fem stycken, glas, drakar, 2000-tal.

Höjd 25-33 cm.

Den silverfärgade med lagningar. Den blå med skada på en fot. Den röda med lagning/skada vid kulan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25-33 cm.

Antal besök: 423