BARNSTOL, Kullastolen, Ekeby Möbler.

3271938. BARNSTOL, Kullastolen, Ekeby Möbler.

Stol i massiv björk, omärkt
Mått: höjd 79 cm, sitthöjd ca. 50 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Flera lösa fogar, något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol i massiv björk, omärkt

Antal besök: 736