PLAYSKOOL PULLMAN SÖMNDOCKA-SÖMN.

3271936. PLAYSKOOL PULLMAN SÖMNDOCKA-SÖMN.

Tillverkad av tennplatta, med två dockor, gardiner och en samling bly- och tennfigurer. 30 cm x 24 cm x 9 cm.

Ålders- och lekrelaterat slitage, bucklor, skav, etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 398