GOLVLAMPA, metall, 1900-tal.

GOLVLAMPA, metall, 1900-tal.
327152. GOLVLAMPA, metall, 1900-tal.

Höj och sänkbar. Minihöjd 135 cm. Maxhöjd 155 cm.

Metallfot med mindre bucklor. Tygskärm ställvis smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770