SPEGEL, delvis gustaviansk 1700-tal.

32711. SPEGEL, delvis gustaviansk 1700-tal.

Förgylld, krönt av lagerglad. Bredd 42, höjd 90 cm.

Senare spegelglas, förgyllning samt krön.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 239