HERRBETJÄNT, trä, Fratello Reguitti, Italien, 1900-tal.

327103. HERRBETJÄNT, trä, Fratello Reguitti, Italien, 1900-tal.

På fyra hjultrissor. Märkt Made in Italy, FR (Fratello Reguitti).
Höjd 104 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare slitage, något ranglig och kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 104 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 912