SMIDD SPIK, + 1000 st. 1800-tal.

327092. SMIDD SPIK, + 1000 st. 1800-tal.

Längd 12,5 cm.

Bruks/åldersslitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12,5 cm.

Bruks/åldersslitage, rost.

Antal besök: 2 406