BÅTVENTIL, mässing, 1900-tal.

BÅTVENTIL, mässing, 1900-tal.
3270838. BÅTVENTIL, mässing, 1900-tal.

46 x 61 cm.

Slitage samt en skruv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 61 cm.

Slitage samt en skruv saknas.

Antal besök: 366