STOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

327068. STOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 85 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 796