BEN DAVID. Parti konst, färgserigrafi, etsningsar, 3 st, färgserigrafi signerad och numrerad Ben David 59/100.

327067. BEN DAVID. Parti konst, färgserigrafi, etsningsar, 3 st, färgserigrafi signerad och numrerad Ben David 59/100.

Färgserigrafi, signerad och numrerad Ben David 59/110
43x32 cm
Etsningar, 2 st, oidentifierad signatur, daterade -73
Numrerade 2/20, 6/25, olika storlekar.

Bruksskick
Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x32 cm

Bruksskick
Oramade.

Antal besök: 1 261