GOLVLAMPOR, 2 st, sent 1900-tal.

327066. GOLVLAMPOR, 2 st, sent 1900-tal.

Högsta höjd ca 138 cm.

Bruksslitage, fläck på största skärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 138 cm.

Antal besök: 891