HUSHÅLLSASSISTENT, "Assistant N 23", Electrolux, 1900-tal.

3270492. HUSHÅLLSASSISTENT, "Assistant N 23", Electrolux, 1900-tal.

Köksassistent med tillbehör & bruksanvisning.
Ca 37x26x35 cm.

Bruksslitage, fläckar, färgskiftningar, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 37x26x35 cm.

Antal besök: 874