EVA RUNDLÖF. Olja på pannå, 2 st. Landskapsmotiv, signerade och daterade.
327045. EVA RUNDLÖF. Olja på pannå, 2 st. Landskapsmotiv, signerade och daterade.
Tavla med höstmotiv, signerad samt daterad 1977,
bildyta 26 x 33 cm
Tavla med motiv av väg längst vattnet, signerad samt daterad 1973, bildyta 29 x 40 cm.
bildyta 26 x 33 cm