RESVÄSKA, Victor Luggage, England. 1900-talets mitt.

327043. RESVÄSKA, Victor Luggage, England. 1900-talets mitt.

Klädd i brun kohud. Längd 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 319