MATBORD, Karl Johan 1800-tal.

MATBORD, Karl Johan 1800-tal.
3270222. MATBORD, Karl Johan 1800-tal.

Höjd ca 78 cm
Diameter ca 132 cm
Iläggsskiva ca 53 cm x 2 st
Fullt utdraget minst 360 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 78 cm
Diameter ca 132 cm
Iläggsskiva ca 53 cm x 2 st
Fullt utdraget minst 360 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 1 229