ARMBANDSUR, stål, quartz, Fossil.

3270167. ARMBANDSUR, stål, quartz, Fossil.

Modell FS-4548. Diameter ca 43 mm. Armband av läder.

Ej funktionstestad. bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 677