KÅSA, tenn, Olof Andersson Winberg, Göteborg, 1761.

326995. KÅSA, tenn, Olof Andersson Winberg, Göteborg, 1761.

Längd 28 cm. Höjd 6 cm.

Slitage, skador, lagningar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm. Höjd 6 cm.

Antal besök: 1 186