LEKSAKER, hästar, olika modeller.

3269744. LEKSAKER, hästar, olika modeller.

Stort parti med leksakshästar samt tillbehör.
Mestadels i plast
Höjd ca.

Slitage,skador samt smuts finns , ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels i plast
Höjd ca.

Antal besök: 708