COLLIER, silver, Finland/Mexico, 1970-tal.

326932. COLLIER, silver, Finland/Mexico, 1970-tal.

Hänget stämplat Finland. 4 x 3,5 cm.
Halsringen stämplad Mexico.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsringen stämplad Mexico.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 073