Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Berglandskap, olja på duk, signerad Bergmann.
326920. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Berglandskap, olja på duk, signerad Bergmann.
30 x 60 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 60 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 549