ISAAC GRÜNEWALD 1889-1946.

ISAAC GRÜNEWALD 1889-1946.
3269049. ISAAC GRÜNEWALD 1889-1946.

"Päron och banan", olja på pannå, enligt text à tergo signerad 1939. 32x40 cm.

Tema

Crafoord Curated

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Crafoord Curated

Antal besök: 2 882