FICKURSSTÄLL, gjutgods, sent 1800-tal.

3268960. FICKURSSTÄLL, gjutgods, sent 1800-tal.

I form av trofégrupp, höjd 27 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 342