GLAS, 13 delar, etsad dekor,1900-talets första hälft.

3268705. GLAS, 13 delar, etsad dekor,1900-talets första hälft.

1 skål ca ø 14 cm, 5 cm hög
8 st champagne kupor ca ø 7,5 cm, 10,5 cm hög
4 st snapsglas ca ø 4,5 cm, 12,5 cm hög.

Några nagg finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 skål ca ø 14 cm, 5 cm hög

Några nagg finns.

Antal besök: 445