ÅKE PLANTIN. Landskap, olja på duk, signerad.

326850. ÅKE PLANTIN. Landskap, olja på duk, signerad.

Duk uppfordrad på pannå. 50x61 cm.

Delvis beskuren. Små hål i dukens överkant efter upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 259