ÅKE JOHANSSON. "Vox Humana". Etsning, signerad och numrerad 60/120.

326820. ÅKE JOHANSSON. "Vox Humana". Etsning, signerad och numrerad 60/120.

Ca. 42x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 42x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 134