SALONGSGRUPP, 7 delar, Karl Johan-stil, 1900-tal.

326760. SALONGSGRUPP, 7 delar, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Soffa, 2 karmstolar, 3 stolar, bord längd 96, utfälld 140, bredd 65, höjd 75 cm. Soffa, längd ca. 220 cm, höjd 99, djup 70 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Låda med lagning. Klädsel på karmstolar ställvis trådsliten, övrig klädsel med förekomst av smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 358