SERVISDELAR, 9 st, porslin, "Versailles", Rosenthal.

3267398. SERVISDELAR, 9 st, porslin, "Versailles", Rosenthal.

Soppterrin, längd ca 35 cm.
Terrin m. lock, längd ca 29 cm.
4 uppläggningsfat, längd ca 30-45 cm.
Skålfat, längd ca 24 cm.
Såsskål, längd ca 22 cm.
Fiskfat, längd ca 50 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Smuts. Delar med nagg/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soppterrin, längd ca 35 cm.
Skålfat, längd ca 24 cm.
Såsskål, längd ca 22 cm.
Fiskfat, längd ca 50 cm.

Antal besök: 404