FLAKONGER, 3 st, glas, Orrefors, signerade.

326726. FLAKONGER, 3 st, glas, Orrefors, signerade.

Varav gul samt lila flakong med signering "Orrefors".
Höjder mellan: 8 - 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan: 8 - 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 907