RULLKLAFFSSEKRETÄR, 18/1900-tal.

326703. RULLKLAFFSSEKRETÄR, 18/1900-tal.

Sekretär i rödbetsad ek. Höjd 120 cm, bredd 130 cm, djup 76 cm.

Slitage ställvis grovt. Renoverad och kompletterad. En låda saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 945