Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
ANSIKTE/MASK, gips, Napoleon, Gebrüder Micheli Berlin.
32666. ANSIKTE/MASK, gips, Napoleon, Gebrüder Micheli Berlin.
Höjd ca 30 cm.
Smärre slitage. Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 30 cm.
Smärre slitage. Repor.
Auktionshuset Kolonn
2 995