Kandelabrar för två ljus, ett par, tenn, höjd 15 cm. Ljusstakar, tenn, GAB., höjd 9 cm. Ljusstakar, malm, stämplade Malm, made in Sweden, höjd 14 cm.
Slitage, repor, förekomst av smärre bucklor.