LJUSSTAKAR 3 par, tenn och malm.

326663. LJUSSTAKAR 3 par, tenn och malm.

Kandelabrar för två ljus, ett par, tenn, höjd 15 cm.
Ljusstakar, tenn, GAB., höjd 9 cm.
Ljusstakar, malm, stämplade Malm, made in Sweden, höjd 14 cm.

Slitage, repor, förekomst av smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 061