Kandelabrar för två ljus, ett par, tenn, höjd 15 cm.
Ljusstakar, tenn, GAB., höjd 9 cm.
Ljusstakar, malm, stämplade Malm, made in Sweden, höjd 14 cm.
Slitage, repor, förekomst av smärre bucklor.