BORDSLAMPA, Art Deco, 1920/30-tal.

326653. BORDSLAMPA, Art Deco, 1920/30-tal.

Höjd 26 cm.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 013