LJUSSTAKAR, ett par, kristall. Möjligen Boda.1900-tal.

326609. LJUSSTAKAR, ett par, kristall. Möjligen Boda.1900-tal.

Höjd 21 cm.
Otydlig gravering i botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.
Otydlig gravering i botten.

Bruksslitage.

Antal besök: 765