FÅTÖLJ, skinn, Chesterfield, 1900-talets första hälft.

326602. FÅTÖLJ, skinn, Chesterfield, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 87 cm, bredd 85 cm, djup 85 cm.

Delar av klädsel bytt, lagning på sitsen, torrsprickor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 150