FÅRSKINNSPÄLS, äkta skinn, Hollies leaders in leather, 1900-tal. Strl. XL.

326601. FÅRSKINNSPÄLS, äkta skinn, Hollies leaders in leather, 1900-tal. Strl. XL.

Bruntskinn med vit päls.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruntskinn med vit päls.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 902