MUNSPEL, Hohner Comet, Tyskland.

3265939. MUNSPEL, Hohner Comet, Tyskland.

C-dur.
I originaletui.
Längd 16 cm.

Bruksslitage, märken, repor. Dekorband på fodral löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

C-dur.
I originaletui.
Längd 16 cm.

Antal besök: 408