FLASKSKEPP, 5 st. 1900-tal.

FLASKSKEPP, 5 st. 1900-tal.
3265897. FLASKSKEPP, 5 st. 1900-tal.

4 stk. med bebyggelse, 1 utan bebyggelse.
Längd 46 cm - 33 cm.

Bruksskick, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 46 cm - 33 cm.

Antal besök: 352