VAS, glas. “Kalanrakko”, Tapio Wirkkala, Iittala, Finland, signerad.

326587. VAS, glas. “Kalanrakko”, Tapio Wirkkala, Iittala, Finland, signerad.

Signerad Tapio Wirkkala, Iittala -57.

Bruksslitage. Smutsad. Möjligen tillverkningsdefekt vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 796