GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. "Brunhökpar vid Väversunda, Tåkern". Akvarell, signerad -82.

326569. GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. "Brunhökpar vid Väversunda, Tåkern". Akvarell, signerad -82.

Ca. 28x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar "Gebbe" Björkman (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 28x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 053