Metropolis spotlampa från Kare Design.

3265289. Metropolis spotlampa från Kare Design.

Metropolis spotlampa från Kare Design tillverkad av metall och trä.
Mått: H. 136 cm.

Åldersanpassat skick, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: H. 136 cm.

Antal besök: 725