HARALD LINDBERG. Fiskebåtar, färglitografi, signerad samt numrerad H. C. XXVIII.

326497. HARALD LINDBERG. Fiskebåtar, färglitografi, signerad samt numrerad H. C. XXVIII.

47,5 x 35,5 cm.
Litografin är ej ramad.

Gulnad, bruksslitage.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

47,5 x 35,5 cm.
Litografin är ej ramad.

Gulnad, bruksslitage.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 116