FICKUR, silver, 1896, och KLOCKGÖMMA, 1996.

326483. FICKUR, silver, 1896, och KLOCKGÖMMA, 1996.

Fickur, märkt "Eget System", diameter 51,5 mm, vikt 86 gram. Klockgömma i formen av väggur i nyrenässans, höjd 17 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fickuret fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 357