LUFTGEVÄR Diana modell 35.

LUFTGEVÄR Diana modell 35.
3264655. LUFTGEVÄR Diana modell 35.

Längd: ca. 113 cm.

Bruksslitage, repor skav, ej funktionstestad ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: ca. 113 cm.

Antal besök: 1 255