VÄGGLAMPETTER, 1 par med prismor, 1900-talets mitt.

326451. VÄGGLAMPETTER, 1 par med prismor, 1900-talets mitt.

Höjd med skärmar 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med skärmar 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 781