Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Vägglampor
VÄGGLAMPETTER, 1 par med prismor, 1900-talets mitt.
326451. VÄGGLAMPETTER, 1 par med prismor, 1900-talets mitt.
Höjd med skärmar 38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd med skärmar 38 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
634