SKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

326443. SKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

Längd 114, bredd 59, höjd 78 cm.

En lagning finns på krönet under mittersta lådan där träet gått av, i övrigt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 717