MODELLSEGELBÅT, 1900-tal.

MODELLSEGELBÅT, 1900-tal.
3264342. MODELLSEGELBÅT, 1900-tal.

Trä och textil, 1900-tal.
Längd 50 cm, höjd 63 cm med stativ, bredd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä och textil, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 532